LaIPA pateicības koncerts klientiem!

02.07.2013

LaIPA pateicības koncerts klientiem!

27. jūnijā LU Botāniskajā dārzā norisinājās Latvijas izpildītāju un producentu apvienības rīkots pateicības koncerts, kur mūziķi un LaIPA biedri, pateicībā par uzņēmēju izvēli legāli izmantot mūziku savā biznesā, priecēja LaIPA klientus un sadarbības partnerus

Koncertā uzstājās tādi mākslinieki kā Melo-M, Anete Volmane, PER, Autobuss debesīs, Kaža, The Afternoon, Double Faced Eals un Normunds Rutulis, pulcējot ap 100 skatītāju. LaIPA pateicas ikvienam māksliniekam, kurš atrada laiku un vēlmi būt šajā koncertā, radot patīkamu atmosfēru sanākušajiem LaIPA klientiem.

Šis bija pirmais tāda veida LaIPA organizēts pasākums. LaIPA administrācija strādās pie tā, lai nākamgad koncerts pulcētu vēl vairāk klientu un tas kļūtu par mūsu kopējo tradīciju.

Šajā fotogalerijā iespējams ielūkoties pasākuma norisē!

https://www.facebook.com/laipa.biedriba/media_set?set=a.139760989562965.1073741829.100005871940461&type=1

Paldies, uz tikšanos nākamgad!

Facebook un Twitter sociālajos tīklos jebkurš interesents var sekot līdz LaIPA jaunumiem un sazināties par sevi interesējošiem jautājumiem.

Biedrība "Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība" ir organizācija, kurā apvienojušies izpildītāji un fonogrammu producenti, lai kolektīvi administrētu savas tiesības -- vienotos ar fonogrammu izmantotājiem par maksājamo atlīdzību, iekasētu, sadalītu un izmaksātu to tiesību īpašniekiem.