Šogad Tallinn Music Week konferencē runās par ilgtspējīgu attīstību, toleranci, radošumu

20.02.2017

Šogad Tallinn Music Week konferencē runās par ilgtspējīgu attīstību, toleranci, radošumu

Pilsētas festivāls Tallinn Music Week (TMW), kas norisināsies no 27. marta līdz 2. aprīlim Tallinā, papildina konferences TMW Creative Impact runātāju sastāvu. Konference šogad vērsīs uzmanību radošuma un inovāciju ietekmei uz toleranci un ilgtspējīgu attīstību.

Konference TMW Creative Impact norisināsies Tallinas Krievu kultūras centrā un viesnīcā Nordic Hotel Forum no 31. martam līdz 1. aprīlim. Tajā ievērojamas personības aicinās uz diskusijām un paneļiem, lai kopā ar mūzikas industrijas ekspertiem, tehnoloģiju guru, urbānās un kultūras pasaules pārstāvjiem apspriestu radošuma ietekmi uz attīstību.

Viena no ievērojamākajām konferences dalībniecēm būs Eimija Lame (Amy Lamé). Lame plaši pazīstama kā veiksmīga mūzikas, naktsdzīves un minoritāšu aktīviste Londonā jau 25 gadus. Pateicoties tieši viņas darbam, Londonas nakts dzīve piedzīvojusi izaugsmi. Viņai pieder arī kabarē naktsklubs Duckie, kā arī šī gada vasarā iznāks viņas pirmā grāmata “No aizspriedumiem līdz lepnumam: LGBT+ kustības vēsture”, kas būs pirmā LGBT+ vēstures grāmata bērniem. Lame, kaislīga to klubu aizstāve, kuriem draud slēgšana, ir nenogurdināma dinamiskas un daudzveidīgas naktsdzīves patronese.

Konferencē par radošuma ietekmi uz pilsētām un sabiedrību uzstāsies arī uzņēmuma Sound Diplomacy vadītājs Šeins Šapiro, Liverpūles FACT (mākslas un radošo tehnoloģiju fonda) vadītājs Edijs Bergs un Helsinku kultūras centra vadītājs Stuba Nikula. Šogad uzsvars tiek likts arī uz jaunāko tehnoloģiju ietekmi uz sabiedrību. Tāpēc konferencē piedalīsies arī aplikācijas Lingvist mārketinga specialists Skots Dodsons. Lingvist ir pasaulē ātrākā aplikācija, kas paredzēta valodu apguvei. Viņam pievienosies Takajuki Suzuki – mūzikas un tehnoloģiju ParadeAll konferences dibinātājs.

Tallinn Music Week divu dienu garo konferenci Creative Impact 31. marta plkst. 10:00 Tallinas Krievu kultūras centrā atklās Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida. Visi konferences runātāji apskatāmi šeit.