Piesakies "Ēnu diena" vakancei

31.01.2020

Autors: LaIPA

Piesakies

Jaunieši, aicinām Jūs izzināt mūzikas nozari, - iesaistoties “Ēnu diena” aktivitātēs. Mēs parādīsim, cik aizraujošs un reizē sarežģīts ir mūzikas industrijas pārstāvju darbs, veicināsim izpratni par kolektīvā pārvaldījuma organizāciju darbu un nozīmi blakustiesību administrēšanā, lai mūziķi Latvijā un ārvalstīs saņemtu pienākošos atlīdzību par savu darbu.

Mūsu iepriekšējā “Ēnu diena” pieredze ir bijusi ļoti veiksmīga, - jaunieši aktīvi iesaistījās piedāvātajās aktivitātēs un procesos, bija zinātkāri, nebaidījās jautāt, lai uzzinātu vairāk. Vienlaikus mudinām neaizmirst par “Ēnu diena” galveno mērķi un reģistrēties vakancei, ja nākotnē vēlaties savu karjeru veidot mūzikas nozarē.

Reģistrējaties līdz 3. februārim un kļūstiet par “ēnu” biedrības “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” izpilddirektorei Lienai Grīnai.

Vakance: www.enudiena.lv

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.