Klientu apkalpošana: Mūzika uzlabo apmeklētāju noskaņu un veicina sadarbību

12.01.2016

Klientu apkalpošana: Mūzika uzlabo apmeklētāju noskaņu un veicina sadarbību

Mūzikai ir spēcīga ietekme uz cilvēku labsajūtu un, variējot mūzikas žanru, skaļumu un tempu, mainās arī cilvēku noskaņojumus. Svarīgi, lai klientu apkalpošanas vietās un uzgaidāmajās telpās skanētu piemērota mūzika, uzlabojot gan darbinieku, gan klientu noskaņojumu.

Fakti un statistika

  • 80% aptaujāto respondentu apliecina, ka gaidot pieņemšanu klientu apkalpošanas telpā, laiks paiet ātrāk, ja fonā skan mūzika.
  • 74% aptaujāto respondentu uzsvēruši, ka fona mūzikai skanot klientu apkalpošanas telpā, viņi kļūst iecietīgāki.
  • 37% aptaujāto respondentu uzskata, ka patīkama vide sarunu risināšanai, apvienojumā ar atbilstošu mūziku, ir galvenie faktori, kas veicina izpratni un iecietību pakalpojuma sniedzēja klientu vidū.

 

Klientu apkalpošanas vietām un uzgaidāmajām telpām, līdzīgi kā citām uzņēmējdarbības nozarēm, mūzikas atskaņošana ir daļa no zīmola atpazīstamības veicināšanas un pilnveidošanas, tādējādi radot pozitīvas asociācijas ar uzņēmumu un pakalpojuma sniedzēju.

Fona mūziku var veiksmīgi izmantot klientu apkalpošanas telpās, padarot gaisotni un vidi draudzīgu, klientam patīkamu.

Mūzikas atskaņošana ir nozīmīga, ja visus klientus nav iespēja apkalpot savlaicīgi, jo uzgaidīšana rindā mēdz būt nogurdinoša un klientiem nepatīkama. Ar šādām situācijām bieži var saskarties bankās, pasta apkalpošanas struktūrvienībās un medicīnas iestādēs.

Mūzika veicina arī sarežģītu situāciju risināšanu, kas klientu apkalpošanā nav retums.

 

Būtiski ir ņemt vērā faktu, ka veiksmīgi izvēlēta fona mūzika pozitīvi ietekmē arī darbinieku noskaņojumu un darba efektivitāti, palielinot arī padarītā darba apjomu.

Mūzikas atskaņošanai klientu apkalpošanas vietās un uzgaidāmajās telpās ir nepieciešama atļauja. Lai iegūtu plašāku informāciju, aicinām sazināties pa tālruni 67605023, vai rakstot uz e-pastu laipa@laipa.org.

Maksājamās atlīdzības tarifi un līgums.