Mūzikas atskaņošana skaistumkopšanas salonā un frizētavā labvēlīgi ietekmē noskaņojumu

12.01.2016

Mūzikas atskaņošana skaistumkopšanas salonā un frizētavā labvēlīgi ietekmē noskaņojumu

Salona apmeklējums saistās ar pozitīvām un pacilājošām emocijām, tāpēc svarīgi, lai mūzika, kas skan apmeklējuma laikā, būtu atbilstoša. Mūzikai ir jābūt atbilstošai klientu vēlmēm un jābūt rūpīgi izvēlētai, lai veicinātu noteiktās uzņēmuma koncepcijas attīstību. Frizētavās un skaistumkopšanas salonos mūzikai ir noteicoša loma piemērotas vides radīšanā.  

Mūzika spēcīgi ietekmē apmeklētāju noskaņojumu, kas rosina pieņemt lēmumu par turpmāko atgriešanos skaistumkopšanas salonā. Negatīvas emocijas rosinās nepatiku, un tas nelabvēlīgi ietekmēs patstāvīgo klientu noturēšanu. Mūzikas izvēle būtu jāpielāgo kopējam stilam, veicinot uzņēmuma tēla atpazīstamību. Lielākās skaistumkopšanas salonu tīkla vietas mēdz izvēlēties vienādu atskaņojamās mūziku saturu visos salonos, tādējādi nostiprinot savu atpazīstamību sabiedrībā.

Turklāt mūzikas atskaņošana labvēlīgi ietekmē arī darbinieku pašsajūtu un darba efektivitāti. Rūpīgi izvēlēta atskaņojamā mūzika, kas veidos nomierinošu, vai pacilājošu vidi, kā arī patīkami un pozitīvi noskaņoti darbinieki, ir būtiski priekšnoteikumi veiksmīgai darbībai.

Mūzikai ir būtiska nozīme – tas ir veids, kā bez apjomīgiem ieguldījumiem uzlabot skaistumkopšanas salonu un frizētavu darbību, lai veicinātu konkurētspējas un peļņas pieaugumu.

Fakti un statistika

  • 77% aptaujas dalībnieku apstiprinājuši, ka skaistumkopšanas salons un frizētava, kurā skan mūzika, ir patīkamāka nekā skaistumkopšanas salons un frizētava bez mūzikas.
  • 36% aptaujas dalībnieku apstiprinājuši, ka skaistumkopšanas salonu un frizētavu apmeklētājiem mūzika ļauj labāk izbaudīt procedūras.
  • 53% aptaujas dalībnieku apliecināja, ka viņi ieteiktu salonu saviem draugiem, ja tajā skanētu viņiem tīkama mūzika.

 

Mūzikas atskaņošanai skaistumkopšanas salonā un frizētavā ir nepieciešama atļauja. Lai iegūtu plašāku informāciju, aicinām sazināties pa tālruni 67605023, vai rakstot uz e-pastu laipa@laipa.org.

Maksājamās atlīdzības tarifi un līgums.