Mūzika birojā veicina darbinieku produktivitāti

08.01.2016

Mūzika birojā veicina darbinieku produktivitāti

Mūzika pozitīvi ietekmē darbinieku produktivitāti un attieksmi pret darbu, kas ir būtiski priekšnosacījumi veiksmīgai biznesa darbībai.

Mūzikas klātesamība mēdz būt pašsaprotama, un bieži vien uzņēmuma vadība par to īpaši nepiedomā. Mūzikas spēcīgās ietekmes pareiza izmantošana ir viens no vienkāršākajiem un lētākajiem veidiem, kā uzlabot uzņēmuma peļņas rādītājus.

Mūziku birojos galvenokārt izmanto darbinieki garastāvokļa un noskaņojuma uzlabošanai. Atkarībā no uzņēmuma darbības specifikas, mūziku var atskaņot ne tikai darbinieku darba telpās, bet arī atpūtas telpās, vai biroja uzgaidāmajā telpā, kā arī birojā rīkotajos pasākumos. Darbinieki sev tīkamu mūziku mēdz klausīties, izmantojot datorus un internetu.

Fakti un statistika

  • 74% aptaujas dalībnieki apstiprinājuši, ka viņi labprātāk iet uz darbu, ja darba vietā atskaņo mūziku.
  • 36 % aptaujātie darbinieki norādījuši, ka  fona mūzika darba vietā palīdz darbā ar klientiem un rada piemērotu vidi atvērtākām un brīvākām sarunām.
  • Darba laikā klausoties ritmisku mūziku, darbinieki tiek motivēti strādāt produktīvāk, jo statistikas dati liecina, ka paveiktie darbi par 12% palielinās, ja salīdzina ar tajās dienās paveikto darbu apjomu, kad mūzika nav tikusi atskaņota. 

Mūzikas atskaņošanai birojā, darba vietā, vai ražotnē ir nepieciešama atļauja. Lai iegūtu plašāku informāciju, aicinām sazināties pa tālruni 67605023, vai rakstot uz e-pastu laipa@laipa.org.

Maksājamās atlīdzības tarifi un līgums.