"Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība" (LaIPA) paraksta sadarbības līgumu ar SIA "Latvijas tirgotāju savienību" (LaTS)

17.12.2014

Sadarbības mērķis ir veicināt legālu mūzikas atskaņošanu publiskā izpildījuma vietās, skaidrojot LaTS biedriem LaIPA izstrādāto tarifu kritērijus, atlīdzību veidošanās principus, kā arī veicināt izpratni par mūzikas izmantošanu uzņēmējdarbībā un Latvijā radītas mūzikas izmantošanu.

"Esam atvērti šādu sadarbības līgumu parakstīšanai arī ar citām uzņēmēju pārstāvētām organizācijām, jo, tikai savstarpēji diskutējot par mūzikas izmantošanas jautājumiem, mēs varam veiksmīgi sadarboties ilgtermiņā, veicinot fonogrammu izmantošanu publiskā izpildījuma vietās. Jau pērn veiksmīgi uzsākām sadarbību ar Latvijas Tirgotāju asociāciju, parakstot saprašanās memorandu," stāsta LaIPA izpilddirektore Liena Grīna.

"Esam ieinteresēti sadarbībā ar biedrību "LaIPA", kur ieguvēji ir visi organizācijas biedri - sadarbības ietvaros tiek piemērota organizācijas atlaide un savstarpēja informācijas apmaiņa. Mūzikas atskaņošana ir būtiska mūsu biznesā. Izvēloties pārdomātu mūziku, varam veicināt ne tikai tirdzniecības apjomus, bet arī radīt atbilstošu pirmsvētku sajūtu mūsu klientiem," tā Raimonds Okmanis, LaTS valdes priekšsēdētājs.